03

Oca
2019

İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Hava limanında rent a car hizmeti veren firmalar Enterprise, sixt, avis, budget, rentgo, depar rent a car, kırmızı rent a car gibi araç kiralama firmalarıdır. Bu firmalardan tek tek fiyat almak yerine yukarıdaki tanidikrentacar.com araç arama formunu kullanarak İstanbul Araç Kiralama fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlarla istediğiniz arabayı hemen kiralayabilirsiniz. İstanbul hava limanına indiğinizde tanıdıkrentacar dan kiraladığınız araç firmasına başvurarak gerekli sözleşmeleri imzalayıp ihtiyacınız olan bilgileri aldıktan sonra aracı kiralama firmasından teslim alabilirsiniz. Tanıdıkrentacar tüm İstanbul araç kiralama alternatiflerini size sunar siz istediğinizi seçer ve kiralarsınız işte bu kadar kolay.


İstanbul Hakkında

İstanbul şehri yaklaşık 3.45 milyon nüfusu bulunan ülkemizin nüfus bazında en kalabalık şehirler arasında yer almaktadır. Nüfusunun yanında toprak olarak ta Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bir tanesi olma özelliği taşımaktadır. İstanbul kış aylarında yoğun yağmurlar alırken yaz mevsiminde ise aşırı sıcakları ile bunaltmaktadır. İstanbul’da gezebileceğiniz başlıca yerler İstanbul Merkez Camii, İstanbul Taş Köprü, Seyhan Barajı, Kapıkaya Kanyonu, Yumurtalık Plajı, Anavarza Ören yeri olarak sıralayabiliriz. İstanbul yemek kültürü bakımından da oldukça gelişmiş bir şehrimizdir İstanbul’nın en ünlü restoranları İstanbul birbiçer, İstanbul kuruköprü şalgamcısı, İstanbul sıkma lezzeti, Yeşil kapı restoran, kaburgacı yaşar olarak sıralayabiliriz.


İstanbul’da iki adet hava limanı bulunmaktadır. Bu hava limanlarının ilki Şakir Paşa Hava limanı diğeri ise Askeri amaçlar çerçevesinde kullanılan İncirlik Hava Limanıdır.