03

Oca
2019

Antalya Rent a Car

Antalya şehir merkezinde ve hava limanı içerisinde hemen hemen tüm firmaların rent a car ofisleri bulunmaktadır. Sezon dışında oldukça uygun fiyatlarla araba kiralama hizmeti almak mümkün olmaktadır. Antalya rent a carihtiyacınız olduğunda yukarıdaki formdan kiralama hizmetini alman istediğiniz tarif ve lokasyonu girdiğinizde sistemimiz avis, enteprise, alamo, essence, hertz gold car gibi tüm firmaların araç çeşitlerini ve fiyatlarını listeleyerek size sunar fiyat ve araç alternatifleri içerisinden seçiminizi yaparak ve ödemenizi yaparak kiralama işlemlerinizi en uygun fiyat ile gerçekleştirmiş olursunuz.

Antalya Hakkında

Antalya ülkemizin Akdeniz Kıyılarında yer alıp Akdeniz iklimine sahip bir şehridir. Antalya tüm dünya şehirlerince tanınan yaz aylarında oldukça fazla sayıda turistin tatilini geçekleştirdiği büyük bir lokasyondur. Bu sebepten dolayı Antalya araç kiralama olarak hacmi oldukça yüksektir. Antalya hava sıcaklığı yaz aylarında oldukça sıcak ve bunaltıcıdır nem oranı da oldukça yüksektir, kış aylarında ise ılık ve yağmur yağışlı olarak devam etmektedir. Antalya’nın Belek, Kemer, Alanya gibi büyük ilçelerinde yüzlerce tatil oteli bulunmakta ve bu otellerin doluluk oranları yaz aylarında oldukça yükselmektedir. Antalya’da iki adet hava limanı bulunmaktadır. En fazla kullanan hava limanı Antalya şehrine 10 km uzaklıkta olan Antalya uluslar arası hava limanı dır. Diğeri de Alanya’da bulunan Gazipaşa hava limanıdır. Gazipaşa hava limanına yaz aylarında uçuşlar düzenlenmekte fakat bu hava limanını trafiği Antalya hava limanı kadar yüksek değildir.Alanya Rent a Car

Antalya merkezde ve Antalya hava limanında araç kiralama işlemlerinizde tanıdıkrentacarı kullandığınız gibi Antalya’nın güzide tatil ilçesi olan Alanya’da da araba kiralama işlemleriniz için rent a car ofisi gezmenize yada bir çok internet sitesinden fiyat ve araç araştırmanıza gerek yok yukarıdaki araç kiralama formuna gerekli bilgileri girerek Alanya rent a car ofislerinden alacağınız tüm fiyat ve araç seçeneklerini tek ekrandan görebilir dilediğiniz aracı 3 adımda kolayca kiralayabilirsiniz.

Alanya Gazipaşa yada Alanya şehir merkezinden aracınızı gerekli sözleşmeleri imzalayıp rent a car firması tarafınca gerekli infoyu aldıktan sonra aracınızı teslim alarak kiralama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz dönüş yolculuğunuz öncesinde aracı teslim ederek uçak yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Ayrıca Alanya’dan kiralayarak aracı Antalya’da teslim edebilirsiniz bu gibi kiralama işlemleri içinde çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.