03

Oca
2019

Adana Rent a Car

Adana Hava limanında rent a car hizmeti veren firmalar Enterprise, sixt, avis, budget, rentgo, depar rent a car, kırmızı rent a car gibi araç kiralama firmalarıdır. Bu firmalardan tek tek fiyat almak yerine yukarıdaki tanidikrentacar.com araç arama formunu kullanarak Adana Araç Kiralama fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlarla istediğiniz arabayı hemen kiralayabilirsiniz. Adana hava limanına indiğinizde tanıdıkrentacar dan kiraladığınız araç firmasına başvurarak gerekli sözleşmeleri imzalayıp ihtiyacınız olan bilgileri aldıktan sonra aracı kiralama firmasından teslim alabilirsiniz. Tanıdıkrentacar tüm Adana araç kiralama alternatiflerini size sunar siz istediğinizi seçer ve kiralarsınız işte bu kadar kolay.

Adana Hakkında

Adana şehri yaklaşık 3.45 milyon nüfusu bulunan ülkemizin nüfus bazında en kalabalık şehirler arasında yer almaktadır. Nüfusunun yanında toprak olarak ta Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bir tanesi olma özelliği taşımaktadır. Adana kış aylarında yoğun yağmurlar alırken yaz mevsiminde ise aşırı sıcakları ile bunaltmaktadır. Adana’da gezebileceğiniz başlıca yerler Adana Merkez Camii, Adana Taş Köprü, Seyhan Barajı, Kapıkaya Kanyonu, Yumurtalık Plajı, Anavarza Ören yeri olarak sıralayabiliriz. Adana yemek kültürü bakımından da oldukça gelişmiş bir şehrimizdir Adana’nın en ünlü restoranları Adana birbiçer, Adana kuruköprü şalgamcısı, Adana sıkma lezzeti, Yeşil kapı restoran, kaburgacı yaşar olarak sıralayabiliriz.

Adana’da iki adet hava limanı bulunmaktadır. Bu hava limanlarının ilki Şakir Paşa Hava limanı diğeri ise Askeri amaçlar çerçevesinde kullanılan İncirlik Hava Limanıdır.